Velký úspěch v Angličtináři roku

Vyvěšeno dne 02.01.2017    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Už po několikáté se naše škola zapojila spolu s 280ti dalšími do celostátní soutěže Angličtinář roku a opět zaznamenala krásné výsledky. Ze 6998 zúčastněných studentů skončila naše Zuzana Šperlová na úžasném 18.místě! Moc jí blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Kromě Zuzky získalo úctyhodný počet bodů ještě několik dalších studentů (např. Anna Nová a Martin Barth), ale vzhledem k obrovské konkurenci znamenal každý ztracený bod propad i o sto příček. Naše škola se díky nim v soutěži neztratila a umístila se na 93. příčce.

Kromě českých se letos zapojilo také mnoho zahraničních, většinou partnerských, škol. Celkem 15 107 studentů z 28 zemí. V celkovém pořadí byla Zuzana Šperlová 44.