Dny otevřených dveří

Na dny otevřených dveří jsou zváni především žáci z 5. a 9. tříd, kteří se zajímají o studium na naší škole. Mohou se seznámit s prostředím gymnázia, zeptat se studentů na jejich zkušenosti se školou a vidět zajímavé expozice jednotlivých kabinetů. Bývá také organizován doprovodný program.

Malou ochutnávku z posledních ročníků si můžete prohlédnout na fotografiích na konci stránky. Více fotek najdete pak v naší fotogalerii.

Podrobný program

11.55–13.30

Uchazečům o studium nabídneme nahlédnutí do běžné výuky gymnázia. Otevřeny budou všechny třídy, uchazeči mohou navštívit hodiny dle vlastního výběru.

15.00–18.00

Prezentace předmětů, ukázky výuky

15.00–18.00

Neformální setkání budoucích a současných studentů na téma „Co bys chtěl vědět o studiu na gymnáziu“

15.45; 17.15

Fyzika v pokusech (dva bloky)

15.30; 17.30

Chemie v pokusech (dva bloky)

Přijďte si prohlédnout školu a získejte informace o možnostech studia – gymnázium poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání zakončené maturitou – tolik potřebný základ pro studium na různých typech vysokých škol.

Den otevřených dveří | 2019

Den otevřených dveří (online) 2021