Tomáš a Anna slaví velký úspěch

Vyvěšeno dne 06.11.2017    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Dne 3. 11. 2017 se v Plzni v aule Metropolitní univerzity Praha konalo krajské kolo logické olympiády, kterou pořádá MENSA ČR. Tomáš Falešník z tercie obsadil v krajském kole úžasné 3. místo a postoupil tak do finále, které se bude konat na Pražském hradě. Tomáš soutěžil v kategorii B, která je určena všem žákům druhého stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Anna Chocová z oktávy obsadila 9. místo a stala se nejúspěšnější dívkou v Plzeňském kraji. Anna soutěžila v kategorii C, která je určena všem studentům SŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Oběma soutěžícím gratulujeme a děkujeme na vynikající reprezentaci školy. Tomášovi přejeme hodně úspěchů v celorepublikovém finále.