Online třídní schůzky 27. 4. 2021

Vyvěšeno dne 20.04.2021    Aktualitu zveřejnil:  Ivan Kratochvíl

Vážení rodiče, milí zákonní zástupci,

přijměte pozvání na další online třídní schůzky, které proběhnou v úterý 27. dubna od 16.00 hod. Třídní učitelé Vám zašlou pozvánku s kódem do Google učebny, do které se připojíte pomocí školního účtu své dcery/syna. V případě potřeby Vám děti s přístupem jistě pomohou.

Na této online schůzce vám třídní učitelé sdělí základní informace ke třídě, průběhu distanční výuky, možným skupinovým konzultacím a způsobům testování při předpokládané rotační prezenční výuce. Ostatní vyučující můžete v případě zájmu kontaktovat elektronicky prostřednictvím dohodnuté komunikační platformy Bakaláři.

Děkuji za pochopení, přeji Vám i vašim blízkým pevné zdraví a věřím, že schůzky proběhnou bez technických problémů.