Změna rozvrhu s platností od 15.5.2017

Vyvěšeno dne 14.05.2017    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Od pondělí 15. 5. 2017 dochází opět ke změně rozvrhu.  Začíná platit původní varianta rozvrhu ze září 2016.

Studenti se s novým rozvrhem seznámí ve své internetové žákovské knížce. Zde se může zobrazit či vytisknout kromě stálého a aktuálního rozvrhu i rozvrh na příští týden. Tyto rozvrhy jsou propojeny s intranetem školy a bezprostředně reagují i na aktuální změny v suplování. Myslím, že jsou lepší než stálý rozvrh v sekci Student a rodič na webu. Pro vstup do webové aplikace lze využít nabídku Bakaláři na webových stránkách školy nebo mobilní aplikaci.

Vyučující mohou kromě těchto možností navíc ještě využít i intranet školy a portál Bakaláři. V modulu Přehled výuky je možné zobrazit rozvrhy všech učitelů, tříd, učeben i studentů. Z webové aplikace lze také rozvrhy tisknout v papírové formě.