Vynikající výsledky v soutěži IT FITNESS

Vyvěšeno dne 16.12.2016    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Do konce října soutěžili naši žáci v projektu IT FITNESS TEST. Každý účastník obdržel certifikát s procenty úspěšnosti. Soutěže se celkem zúčastnilo 88 žáků ve dvou kategoriích.

V kategorii pro základní školy a nižší ročníky gymnázií dosáhli žáci neuvěřitelných výsledků. Na prvním místě se umístil Antonín Šustr (kvarta) se ziskem úžasných 100 %, na druhém místě Zdeněk Švelch (kvarta) s 96 % a na děleném třetím místě Jakub Kolbek (sekunda), Kryštof Satorie (sekunda) a Lucie Šafaříková (kvarta) s 92 %.

V kategorii pro střední školy a vyšší ročníky gymnázií ohromili žáci také perfektními výsledky. Na prvním místě se umístil Radek Rajtmajer (sexta) se ziskem 92 %, na druhém místě Martina Houbová (druhý ročník) s 88 % a na děleném třetím místě Michaela Hušáková (druhý ročník), Darina Morongová (kvinta) a Tereza Procházková (druhý ročník) s 80 %. Kuriozitou v této kategorii je i fakt, že se cvičně zúčastnil žák kvarty Antonín Šustr, který by získal druhé místo s 88 %, a žák sekundy Tomáš Falešník, který by získal čtvrté místo se 76 %.

Všem soutěžícím děkuji za účast a vzornou reprezentaci školy a vítězům gratuluji k fantastickým výsledkům.