Volby do školské rady – kandidátka

Vyvěšeno dne 13.06.2021    Aktualitu zveřejnil:  Ivan Kratochvíl

V pátek 25. 6. 2021 proběhnou v učebně V.A v přízemí školy volby členů nové školské rady. Čas pro volby bude od 15.00 do 16.00 hod. Za zletilé žáky a rodiče nezletilých žáků byli navrženi 2 kandidáti (seznam kandidátů najdete zde).

Školskou radu gymnázia tvoří celkem 6 členů: 2 zástupci zřizovatele, kteří jsou jmenováni Plzeňským krajem, 2 zástupci pedagogů, kteří budou zvoleni pedagogickým sborem, a 2 zástupci zletilých žáků a rodičů nezletilých žáků.

Srdečně zvu všechny rodiče a naše plnoleté žáky. Nezapomeňte s sebou vzít průkaz totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz nebo kartičku ZP). Podle volebního zákona může být vydán volební lístek po prokázání totožnosti voliče. Po celý průběh voleb platí aktuální epidemická opatření.