Seznamovací kurzy jsou za námi

Vyvěšeno dne 13.09.2023    Aktualitu zveřejnil:  Kateřina Lhotková

Letos se naši noví primáni první den ve škole dlouho nezdrželi. V pondělí 4. září přišli do školy s krosnami a spacáky a hned po slavnostním zahájení ve Smetanově sále vyrazili na nádraží. Čekaly je dva dny plné her a zábavy. Po úvodních seznamovacích aktivitách, přišly na řadu takzvané týmovky (společné řešení různých problémů), nechyběly ani aktivity zaměřené na vzájemnou důvěru. Ve středu primu vystřídal první ročník čtyřletého gymnázia, na který čekal podobný program, lehce upravený věku. Nejen počasí nám celý týden neuvěřitelně přálo. Obě třídy se do programu zapojily s nadšením a elánem. V závěrečné reflexi se také shodly na tom, že si spolužáci „sedli“ a ve třídách vzniká prima parta. Tak ať se jim na gymnáziu líbí!

Odkaz na fotogalerii