Seznamovací kurzy 2023

Vyvěšeno dne 29.08.2023    Aktualitu zveřejnil:  Kateřina Lhotková

Prima

Datum a místo konání: 4.-6.září 2023, škola v přírodě Mokrosuky

Odjezd: pondělí 4.9. – zahájení školního roku začíná v 8:20 ve třídách, v 9:30 je slavnostní zahájení ve Smetanově sále. Na kurz odjíždíme společně od školy v 11:00 (11:22 bus na nádraží, 11:34 vlak do Mokrosuk). Žáci přijdou už ráno sbalení na kurz. Do školy ten den nepotřebují nic, učebnice budou dostávat až ve čtvrtek po návratu z kurzu.

Příjezd: středa 7.9. - příchod ke škole cca ve 13:00 (vlak z Mokrosuk ve 12:15, linkový bus) Informace: V Mokrosukách je zajištěna plná penze (snídaně, oběd, večeře, dopolední a odpolední svačina) a celodenní pitný režim. Začínáme v pondělí po příjezdu obědem, takže ráno stačí pouze malá svačina s sebou. Speciální stravovací požadavky nahlaste nejpozději 1.9. na mail katerina.lhotkova@gymsusice.cz. Spát budou žáci v 6 lůžkových chatkách ve vlastních spacácích, mohou si vzít i povlečení na polštář.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky do budovy, psací potřeby, šátek na hry, lahev na pití. Od školy na zastávku busu a od nádraží do objektu půjdeme pěšky (cca 500m) - vezměte si jen nejnutnější věci do vhodného zavazadla (krosna).

Pedagogický dohled: TU+VP Mgr. Kateřina Lhotková, Mgr. Zdeňka Keilová

Cena kurzu 1200,-Kč – žáci odevzdají v hotovosti třídní učitelce v den odjezdu - pondělí 4.9.2023.

Datum a místo konání: 6.-8. září 2023, škola v přírodě Mokrosuky

Odjezd: středa 6.9.- studenti mají první 4 vyučovací hodiny podle rozvrhu. Poté mají čas na oběd a v 12:30 sraz před školou, společně s TU odchod na nádraží.

Příjezd: pátek 8.9. příchod ke škole cca ve 13:00 (vlak z Mokrosuk ve 12:15, linkový bus) Informace: V Mokrosukách je zajištěna plná penze (snídaně, oběd, večeře, dopolední a odpolední svačina) a celodenní pitný režim. Speciální stravovací požadavky nahlaste nejpozději 4.9. třídnímu učiteli nebo na mail katerina.lhotkova@gymsusice.cz. Spát budou studenti v chatkách ve vlastních spacácích, mohou si vzít i povlečení na polštář.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky do budovy, psací potřeby, šátek na hry, lahev na pití. Od školy na nádraží půjdeme pěšky - vezměte si jen nejnutnější věci do vhodného zavazadla (krosna).

Pedagogický dohled: TU Mgr. Martin Ulč, VP Mgr. Kateřina Lhotková

Cena kurzu 1200,-Kč – studenti odevzdají v hotovosti třídnímu učiteli v pondělí 4.9.2023.