A přece se učí – pozvání na koncert


  Vyvěšeno dne 18.02.2021    Aktualitu zveřejnil:  Kristýna Holečková


Česká filharmonie připravuje ve Dvořákově síni Rudolfina v sobotu 20. 2. 2021 od 20. 15 hodin koncert pro všechny, kteří pečují o vzdělání – koncert věnuje učitelům, rodičům, dětem a mladým lidem...

Sušické gymnázium spolupracuje s Českou filharmonií už bezmála deset let, pozvání se dostalo i nám.

Plakát
  1. února 2021 - od 20.15 na obrazovkách České televize (stanice ČT art) a také na Facebooku a YouTube České filharmonie, konkrétně zde: https://youtu.be/6TZL4a2uTLI.

Milé paní učitelky, milí páni učitelé, končí první pololetí letošního školního roku, avšak konec covidové epidemie je (zatím) v nedohlednu.

V současnosti je kolem nás nejviditelnější boj o zdraví, ale není to jediný boj. Bojuje se také o vzdělání. A tak stejně jako v červnu 2020 děkovala Česká filharmonie zdravotníkům, chceme nyní společně vyjádřit poděkování a podporu všem, kteří pečují o vzdělání – nejen učitelům všech stupňů a typů škol, sbormistrům, sportovním trenérům, ale i rodičům, dětem a mladým lidem… Pro Vás všechny připravujeme ve Dvořákově síni Rudolfina na sobotu 20. 2. 2021 od 20.15 hodin koncert s názvem A přece se učí!

S Českou studentskou filharmonií se představí dirigenti Semjon Byčkov a Marko Ivanović, večerem budou provázet Alice Nellis a Karel Kovář. Pořad bude živě přenášet mj. Česká televize - ČT Art. Zazní hudba Josefa Suka, Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka, Richarda Wagnera, Ludwiga van Beethovena a Giuseppe Verdiho.

Děkuji Vám za spolupráci a do dalšího pololetí Vám přeji hodně sil a veselou mysl.

Jindra Křivonosková

Oddělení vzdělávacích programů

Více informací - detailní program koncertu https://www.ceskafilharmonie.cz/koncert/25669--a-prece-se-uci/