Logické úspěchy

Vyvěšeno dne 24.10.2019    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Logická olympiáda – základní kolo

Během měsíce října soutěžili naši studenti v základním kole logické olympiády a prali se o postup do krajského kola. Soutěže se zúčastnilo celkem 73 studentů.

V kategorii B (nižší ročníky gymnázia) soutěžilo 34 žáků ze 4 tříd. Mezi nejúspěšnější žáky se zařadily tři dívky z kvarty: Anna Križková, Marie Križková a Marie Kreisová. Nejúspěšnější Anička vybojovala postup do krajského kola.

V kategorii C (vyšší ročníky gymnázia) soutěžilo 39 žáků z 8 tříd. Mezi nejúspěšnější žáky se zařadili 2 žáci kvinty a jeden žák druhého ročníku: Tomáš Falešník, Hana Šlégrová a Filip Hasoň. Nejúspěšnější Tomáš vybojoval postup do krajského kola.

Anička a Tom nás budou reprezentovat 1. 11. 2019 na krajském kole, které proběhne v Plzni a zúčastní se ho 50 nejlepších logiků našeho kraje. Držíme vám pěsti a děkujeme za reprezentaci školy.