Začátek školního roku 2021/2022 – aktuální informace

Vyvěšeno dne 29.08.2021    Aktualitu zveřejnil:  Ivan Kratochvíl

Milí žáci, vážení rodiče, seznamte se prosím s metodikou MŠMT „Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke COVID-19, provoz a testování“ a „Pravidly provozu školy od 1.9.2021“, která budeme na základě tohoto od nového školního roku respektovat a dodržovat na našem gymnáziu.

Na základě výsledků veřejné zakázky byly pro testování v uvedených termínech vybrány antigenní testy zn. GENRUI BIOTECH INC. (zajišťuje a distribuuje prostřednictvím MŠMT MZČR).

Ve středu 1.9. se budeme pohybovat po škole nepřezutí, vstup do budovy postranním vchodem u sportovní haly. Od čtvrtka 2.9. si nezapomeňte přinést přezůvky a kvalitní zámek na šatní skříňky.

Ve společných prostorách budeme do odvolání stále nosit respirátory, žáci nižšího gymnázia mohou mít roušky.