Vyvěšeno dne 01.03.2018 Aktualitu zveřejnil: Obnovovací robot
Marie postupuje do okresního kola této soutěže, takže 28. března 2018 jí všichni budeme držet palce!
Sušické gymnázium se 14. října zapojilo do celosvětových oslav programu Erasmus+ odpolední akcí, na které se na zahradě školy sešli studenti, rodiče, učitelé a...
Ředitel školy, pedagogický sbor i studenti sušického gymnázia srdečně zvou žáky ZŠ, jejich rodiče a širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který proběhne v...
Kvarta A sušického gymnázia srdečně zve na 21. ročník Sletu ježibab. V neděli 30. dubna se na vás v 15.00 na Santosu těšíme!