❓ VÍTE ŽE, …

Vyvěšeno dne 01.10.2021    Aktualitu zveřejnil:  Kristýna Holečková

• Čtvrtek 14. října 2021
  • od 15:00 do 17:00
  • v zahradě gymnázia v Sušici
  • Srdečně vás zveme na OPEN AIR ERASMUS DAYS 2021 v zahradě gymnázia v Sušici, který nese název: “ VÍTE ŽE, …”

Rádi bychom s vámi strávili příjemné odpoledne a pohostili vás chutnými nápoji a něčím dobrým na zub. Tuto příležitost nám přináší právě Erasmus days. Účelem této akce je dozvědět se něco více o programu Erasmus+, který není určen jen studentům vysokých škol. Ale nejen to!

Zároveň je to příležitost k neformálnímu setkání studentů, učitelů gymnázia a široké veřejnosti. Je to možnost zastavit se, potkat se a pobýt. Zjistit, jaké zajímavé aktivity se na gymnáziu v Sušici děly, dějí a budou dít.

Navštivte open air Erasmus days 2021 v zahradě gymnázia v Sušici (vstup z ul. Pravdova). Prožijte netradiční odpoledne v příjemném a inspirujícím prostředí.

Program akce

• 15:00 začátek akce a přivítání