Úspěšní řešitelé a soutěž Kraje pro bezpečný Internet

Vyvěšeno dne 15.12.2016    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Během měsíce září se žáci všech ročníků zúčastnili soutěže Kraje pro bezpečný Internet. Žáci soutěžili ve vědomostním kvízu a ve kvízu PLUS. Pokud žák splnil test zcela bez chyby, získal diplom a titul „úspěšný řešitel“. Ve vědomostním kvízu zaznamenala škola 33 úspěšných řešitelů a ve kvízu PLUS 26 úspěšných řešitelů. Nejúspěšnější třídou byla sekunda, která měla 10 úspěšných řešitelů vědomostního kvízu a 7 úspěšných řešitelů kvízu PLUS. Těsně za sekundou zaostal první ročník, který měl 6 úspěšných řešitelů v obou kvízech. Gratuluji všem úspěšným řešitelům.

Úspěšní řešitelé obou kvízů: Tomáš Falešník, Jakub Kolbek, Stanislav Mičke, John Joel Novotný, Adam Pivetz, Sebastián Ryba, Kryštof Satorie, Barbora Riedlová, Jáchym Satorie, Klára Staňková, Antonín Šustr, Zdeněk Švelch, Andrea Ngoová, Patrik Drbal, Petr Krulec, Lucie Hromádková, Kateřina Chudá, Jana Javorská, Radka Jindřichová, Barbora Klempířová, Jan Motl, Martina Houbová, Michaela Hušáková, Veronika Knapová, Eva Marešová, Tereza Procházková