Theaterprojekt 2018

Vyvěšeno dne 23.03.2018    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Česko – německý divadelní projekt už se na naší škole stal tradicí. Letos jsme potřetí mohli být svědky toho, že když se dvanáct studentů z obou zemí sejde, seznámí a naladí na stejnou vlnu, jsou schopni neuvěřitelných věcí. Odhodit zábrany, zamyslet se nad těžkým tématem, využít veškerou svou fantazii a kreativitu, bojovat s trémou, dělat bláznivé věci na veřejném prostranství, a nakonec předvést ostatním představení, které si ani oni sami na začátku neuměli představit. Letos na téma Demokracie. Křest ohněm před spolužáky zvládli se ctí a v květnu je čeká ještě druhá část projektu: podílet se na oficiálním zahájení festivalu bavorských školních divadel. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.