Soutěž U6

Vyvěšeno dne 30.05.2017    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Pět statečných studentů našeho gymnázia se zúčastnilo televizní soutěže U6 v Techmania centru v Plzni. Naše družstvo tvořili: Adéla Ježková, jako kapitánka, Klára Staňková, Zdeněk Švelch, Standa Karas a Tonda Přikryl. Proti nim nastoupili studenti z gymnázia v Chodově. Naši borci měli převahu ve vědomostních disciplínách, jejich soupeři vynikali v dovednostních soutěžích. Po lítém a velmi vyrovnaném boji plném dramatických zvratů a nevídaných činů, kde bylo zapotřebí bojovného ducha a odvahy, nakonec zvítězili chodovští studenti. Rozhodovala, jako tradičně v této soutěži, poslední disciplína, uhádnutí osobnosti.

Našim studentům patří velký obdiv a pochvala. Celé kláni budou moci diváci zhlédnout na přelomu července a srpna na televizním kanále D.