Seznamovací kurzy pro první ročníky

Vyvěšeno dne 29.08.2018    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

SEZNAMOVACÍ KURZ 2018

Prima A

Datum a místo konání: 10.-11. září, Šimanov

Odjezd: pondělí 10.9.: Studenti mají 1. a 2. vyučovací hodinu podle rozvrhu, po svačině odejdou společně s třídním učitelem na autobusovou zastávku na nábřeží. Odjezd autobusu v 9.50 h,  nástupiště č. 6.

Příjezd: úterý 11.9.: Sušice budova Fixnetu (Pravdova ul.) 13.00 h – 13.15 h.

Informace: V Šimanově je zajištěna strava (2x oběd, večeře, snídaně), spát budou studenti v 5 lůžkových chatkách, do kterých dostanou prostěradlo.

Cestu na kurz absolvujeme linkovým autobusem, na cestu zpět máme objednaný autobus.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky, psací potřeby, šátek, pití (k dispozici bude čaj). Od autobusu půjdeme asi 2km pěšky z kopce – vezměte si jen nejnutnější věci.

Cena kurzu 450,-Kč – studenti odevzdají 10.9. přímo v Šimanově výchovnému poradci.

Datum a místo konání: 11.-12. září, Šimanov

Odjezd: úterý 11.9.: Studenti mají první 4 vyučovací hodiny podle rozvrhu. Autobus bude odjíždět od budovy Fixnetu v 12.30 h. – sraz před budovou gymnázia ve 12.15 h.

Příjezd: středa 12.9.: Sušice nábřeží 14.15

Informace: V Šimanově je zajištěna strava (večeře, snídaně, oběd), spát budou studenti v 5 lůžkových chatkách, do kterých dostanou prostěradlo.

Cestu na kurz absolvujeme objednaným autobusem, cestu zpět linkovým.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky, psací potřeby, šátek, pití (k dispozici bude čaj). K autobusu půjdeme asi 2km pěšky do kopce – vezměte si jen nejnutnější věci.

Cena kurzu 400,-Kč – studenti odevzdají 11.9. přímo v Šimanově výchovnému poradci.