Orientační běh 23

Vyvěšeno dne 06.11.2023    Aktualitu zveřejnil:  Richard Synek

Dne 3. listopadu se uskutečnil v prostoru lesoparku Luh závod v orientačním běhu pro sušické školy pod hlavičkou ZŠ Elanor. Ani nepříznivé deštivé počasí neodradilo široké startovní pole doplněné o závodníky ze ZŠ Železná Ruda. Všichni se s chutí pustili do závodu doprovázeného vydatnou dešťovou sprchou. Z naší školy si nejlépe vedl v kategorii 8. - 9. třída/tercie-kvarta Gabriel Muňoz. Suverénně zvítězil v čase, který by znamenal i vítězství v kategorii středních škol (na stejné trati)! Kategorie středních škol byla zároveň přeborem Gymnázia Sušice: 1.m Josef Novotný, 2.m Radim Peleška, 3.m Josef Kolář. Jako jediná účastnice této kategorie Kateřina Herboltová si odnesla zlatou medaili ve výborném čase. Medaili ukořistil i Viliam Mešina (v kategorii 6. - 7. tř./prima-sekunda.) v podobě bronzové příčky. Gratulujeme nejen medailistům, ale i ostatním účastníkům k odvaze přihlásit se na tento náročný závod!

Výsledky: H4 D3 H3 H+D5