Novinky v knihovně

Vyvěšeno dne 12.01.2018    Aktualitu zveřejnil:  Obnovovací robot

Milí studenti,

vy, kdo jste již zavítali do školní knihovny, jste zjistili, že od nového roku jsem se novou knihovnicí stala já, J. Babková.  Výpůjční doba se téměř nemění, jen se rozšířila o pátky, tzn. půjčujeme úterý - pátek 11.00 - 11.45. Pravidla a pokuty zůstávají stejné (knihy se vrací do konce následujícího měsíce, v případě prodlevy pokuta 5 Kč za každý měsíc zpoždění). Z kabinetu jazyků se do knihovny přesouvají i knihy v angličtině a němčině. Chtěla bych vás všechny pozvat, abyste knihovnu nejen využívali, ale také se se mnou zapojili do Čtenářské výzvy 2018. Kolik z vás dokáže tuto challenge splnit? A dokážeme to my, vaši vyučující? Přečtěte si oficiální pravidla a zapojte se! Pojďte sdílet dojmy, dávat si tipy co číst a prožít spolu rok plný zajímavé četby. Budu se těšit.

Čtenářská výzva 2018 - jak na to:

-          přečti dvacet knih, které si vybereš z dvaceti zajímavých kategorií
-          stihni to za rok, do 31.1.2019
-          přihlásíš se u svého češtináře nebo J. Babkové, v knihovně
-          výměnou za svoji e-mailovou adresu dostaneš pozvánku do FB skupiny Čtenářská výzva Gymnázia Sušice
-          potom vložíš příspěvek, do kterého budeš postupně připisovat knihy, které přečteš
-          další nápady, připomínky, doporučení na knihy, dotazy apod. piš do jiných příspěvků, aby tento tvůj „seznam četby“ zůstal trochu přehledný
-          ti, kdo výzvu splní, se mohou těšit na malé překvapení