Den otevřených dveří na gymnáziu

Vyvěšeno dne 11.11.2022    Aktualitu zveřejnil:  Ivan Kratochvíl

Ředitel školy, pedagogický sbor i studenti sušického gymnázia srdečně zvou žáky ZŠ, jejich rodiče a širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 1. prosince 2022 od 11.55 hod.

Novinkou letošního Dne otevřených dveří je nabídka uchazečům o studium a jejich rodičům nahlédnout do běžné výuky gymnázia. Od 11.55 do 13.30 hod. budou otevřeny všechny třídy, uchazeči mohou navštívit hodiny dle vlastního výběru.

Druhá část začíná v 15.00 hod. Zájemci o studium si budou moci prohlédnout školu a seznámit se s jednotlivými předměty vyučovanými na gymnáziu. Budou jim také ve Smetanově sále podány nejnovější informace ohledně přijímacího řízení, zkoušek nanečisto a přípravných kurzů.

Pro návštěvníky jsou připraveny zajímavé soutěže, atraktivní přírodovědné pokusy, ukázky práce s roboty, létání s drony a mnoho dalších aktivit. Po celou dobu budete moci diskutovat o svých studijních představách se současnými žáky školy na otevřeném fóru.

Stačí jen vstoupit. Těšíme se na Vás!