Den otevřených dveří 2022

Vyvěšeno dne 19.01.2022    Aktualitu zveřejnil:  Ivan Kratochvíl

Ředitel školy, pedagogický sbor i studenti sušického gymnázia srdečně zvou žáky ZŠ, jejich rodiče a širokou veřejnost na Den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 20. ledna 2022 od 15.00 hod.

Zájemci o studium si budou moci prohlédnout školu a seznámit se s jednotlivými předměty vyučovanými na gymnáziu. Budou jim také podány nejnovější informace ohledně přijímacího řízení, zkoušek nanečisto a přípravných kurzech.

Pro návštěvníky jsou připraveny zajímavé soutěže, atraktivní přírodovědné pokusy, ukázky práce s roboty, létání s drony a mnoho dalších aktivit. Po celou dobu budete moci diskutovat o svých studijních představách se současnými žáky školy na otevřeném fóru. Stačí jen vstoupit.

V případě výrazného zhoršení epidemiologické situace proběhne Den otevřených dveří online.

Upozornění: Děkujeme za dodržení všech protiepidemických opatření a nošení ochranného prostředku dýchacích cest v budově školy.