Seznamovací kurzy 2022

Prima

Datum a místo konání: 5.-7.září 2022, škola v přírodě Mokrosuky

Odjezd: pondělí 5.9. – sraz v 8:00 před školou, společně s TU odchod na nádraží

Příjezd: středa 7.9. příchod ke škole cca ve 13:00 (vlak z Mokrosuk ve 12:15, linkový bus)

Informace: V Mokrosukách je zajištěna plná penze a celodenní pitný režim. Speciální stravovací požadavky nahlaste nejpozději 1.9. TU nebo na mail katerina.lhotkova@gymsusice.cz. Spát budou žáci v 6 lůžkových chatkách ve vlastních spacácích, mohou si vzít i povlečení na polštář.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky do budovy, psací potřeby, šátek, lahev na pití. Od školy na nádraží půjdeme pěšky - vezměte si jen nejnutnější věci do vhodného zavazadla (krosna), objemnější spacák možno odvézt od školy autem.

Pedagogický dohled: TU Mgr. Jitka Babková, VP Mgr. Kateřina Lhotková

Cena kurzu 1000,-Kč – žáci odevzdají třídní učitelce do pátku 2.9.2022.

Datum a místo konání: 7.-9. září 2022, škola v přírodě Mokrosuky

Odjezd: středa 7.9. - studenti mají první 4 vyučovací hodiny podle rozvrhu. Poté mají čas na oběd a v 12:30 sraz před školou, společně s TU odchod na nádraží.

Příjezd: pátek 9.9. příchod ke škole cca ve 13:00 (vlak z Mokrosuk ve 12:15, linkový bus)

Informace: V Mokrosukách je zajištěna plná penze a celodenní pitný režim. Speciální stravovací požadavky nahlaste nejpozději 1.9. TU nebo na mail katerina.lhotkova@gymsusice.cz. Spát budou studenti v chatkách ve vlastních spacácích, mohou si vzít i povlečení na polštář.

S sebou: Pevná obuv, spacák, přezůvky do budovy, psací potřeby, šátek, lahev na pití. Od školy na nádraží půjdeme pěšky - vezměte si jen nejnutnější věci do vhodného zavazadla (krosna).

Pedagogický dohled: TU Mgr. Filip Jano, VP Mgr. Kateřina Lhotková

Cena kurzu 1000,-Kč – studenti odevzdají třídnímu učiteli do pátku 2.9.2022.