Anglický jazyk | Výuka

Výuka anglického jazyka je vedena důsledně v cizím jazyce. Je doplňována o výukové časopisy a pracovní sešity určené zejména k domácí přípravě. Hodiny probíhají v jazykových učebnách, v počítačových učebnách a ve třídách vybavených audiovizuální technikou. Výuka je výrazně propojená nejen s mateřským jazykem, ale též s hudební výchovou, z nichž přebírá např. hraní rolí, dramatizace, improvizace atd. Využívá se nahrávek v interpretaci rodilých mluvčích. Do výuky jsou zařazovány i vhodné počítačové programy, práce s internetem a různé tištěné i audiovizuální autentické materiály.

Další materiály pro studenty:

V kabinetu jazyků byla rozšířena knihovna anglicky psané literatury. Seznam najdete zde. Knihy lze půjčovat u vyučujících angličtiny.

Další materiály pro studenty: