Brána jazyků otevřená (Janua linguarum reserata)

Věděli jste, že v Thajsku se studenti přibližují ke svému učiteli výhradně po kolenou? Víte, kde potkáte černochy s modrýma nebo zelenýma očima a jak vypadají vysokoškolské koleje v Číně? Tušíte, co znamenají boty zavěšené na drátech elektrického vedení v Kolumbii? Viděli jste Inda tančit polku a Kolumbijce fascinovaného jablky na školní zahradě?

Více informací »

Projekt Erasmus - další příležitost pro studenty

S novým školním rokem se naše škola zapojila do nového projektu Erasmus - partnerství škol. Pro studenty tím vzniká další šance zúčastnit se výměnného programu, který s námi opět pořádají školy ze Španělska, Portugalska a Itálie a nově pak z Rumunska a Polska. 

Více informací »

Atleti v krajském kole

Atletická družstva dívek a hochů našeho gymnázia si zajistila úspěšným vystoupením v klatovském okresním kole (obě na 2. místě) postup do krajského finále.

Krajské kolo se uskutečnilo v Domažlicích dne 26. 9. Družstva vybojovala 4.místo v kategorii hochů a 6.místo v kategorii dívek.

Více informací »

Zájezd do Anglie

Na březen 2019 organizujeme šestidenní zájezd do Anglie. Zájemci se nahlásí u svých vyučujících angličtiny do 20. 9. 2018. Přednost mají žáci vyššího gymnázia.

Více informací »

Cykloturistický kurz 2018

Ve dnech 10. - 14. 9. 2018 se uskuteční pro třídy sexta a 2. ročník cykloturistický kurz se základnou v Prášilech.

Více informací »