2017–2018

Informatika – Bobřík informatiky

Národní kolo

Kategorie Kadet: Kryštof Satorie – 240 bodů (1. místo v národním kole), John Joel Novotný – 228 bodů, Jan Švejd – 228 bodů, Jindřich Lidinský – 228 bodů, Jáchym Satorie – 228 bodů

Kategorie Junior: Vítězslav Helíšek – 193 bodů

Kategorie Senior: Patrik Drbal – 158 bodů

Školní kolo

Kategorie Benjamin: Eliška Káňová – 220 bodů, František Březina – 203 bodů

Matematika – Logická olympiáda

Finále

3. místo – Tomáš Falešník (III.A, kategorie B)

Krajské semifinále

3. místo – Tomáš Falešník (III.A, kategorie B)

9. místo – Anna Chocová (VIII.A, kategorie C)

Úspěšní řešitelé základního kola v kategorii B

Falešník Tomáš (III.A), Švejd Jan (III.A), Pivetz Adam (III.A), Vastl Radek (III.A), Novotný John Joel (III.A), Švíka Daniel (III.A), Kulhánek Michal (III.A), Tunková Eliška (III.A), Krejčová Zuzana (III.A), Jarošová Alena (III.A), Kolbek Jakub (III.A), Málek Damian (III.A), Božíková Adéla (I.A), Satorie Kryštof (III.A), Párecká Magdaléna (III.A), Mičke Stanislav (III.A)

Úspěšní řešitelé základního kola v kategorii C

Chocová Anna (VIII.A), Káňová Nikola (VI.A), Motl Jan (2.A), Michna Josef (3.A), Svatková Barbora (3.A), Hasoň Michael (2.A), Knapová Veronika (3.A), Slopovská Kristýna (3.A), Houbová Martina (3.A)

Informatika – Kraje pro bezpečný Internet

Úspěšní řešitelé vědomostního kvízu

II.A – Bárníková Natálie, Beníšek Jiří, Holečková Michaela, Jarolímová Tereza, Knetlová Eliška, Knetlová Tereza

III.A – Falešník Tomáš, Fornousová Marie, Kulhánek Michal, Mičke Stanislav, Novotný John Joel, Párecká Magdaléna, Pivetz Adam, Ryba Sebastián, Satorie Kryštof, Kolbek Jakub

V.A – Potužáková Eliška, Šafaříková Lucie

VI.A – Ngo Thi Thanh Huyen, Šantrůček Radek, Vašková Petra

VII.A – Drbal Patrik, Krulec Petr, Mejstřík Prokop

3.A – Houbová Martina

Úspěšní řešitelé kvízu PLUS

II.A – Bárníková Natálie, Beníšek Jiří, Holečková Michaela, Jarolímová Tereza

III.A – Falešník Tomáš, Novotný John Joel, Satorie Kryštof, Kolbek Jakub

VI.A – Ngo Thi Thanh Huyen, Vašková Petra

VII.A – Drbal Patrik, Krulec Petr

3.A – Houbová Martina