Zahájení školního roku

Zahájení nového školního roku je v pondělí 3. září 2018 v 8:10 hodin v kmenových třídách. V 9:00 pak následuje slavnostní zahájení ve Smetanově sále. Bližší pokyny k organizaci a umístění učeben najdete na hlavní nástěnce školy v prvním patře. Po vyřešení třídních záležitostí vyučování dopoledne končí.

V úterý končí vyučování po čtvrté vyučovací hodině. Informace o organizaci úterního vyučování najdete na hlavní nástěnce školy. Od středy se vyučuje ve všech třídách podle stálého rozvrhu. Informace o rozvrhu sdělují třídní učitelé první den školy.

Vzhledem ke stavebním úpravám v šatnách se studenti zatím nepřezouvají a vstupují do budovy hlavním vchodem. O znovuotevření šaten budou všichni studenti včas informováni.

Informace pro nastupující ročníky:

Učebny primy osmiletého studia i prvního ročníku čtyřletého studia se nacházejí v prvním patře školy. V každém patře najdete také orientační plán Gymnázia. Studenti se nepřezouvají a pro vstup do školy využijí hlavní vchod.

Vstup do gymnázia je elektronicky zabezpečen biometrickou čtečkou. Přístup do školy je možný přes tzv. "otisk prstu" nebo čipovou kartu (forma výpujčky za cenu vratné zálohy ve výši 100 Kč). Žáci obdrží v pondělí ve škole lístek, na kterém jejich rodiče zvolí formu přístupu, kterou pro své dítě preferují.

Informace o chodu školy, rozvrh na další den, přidělení šatních skříněk, učebnicích, apod. sdělí žákům jejich třídní učitel.

Obědy pro naše studenty jsou zajištěny ve školní jídelně ZŠ Lerchova.  Bližší informace ohledně objednávání obědů najdete přímo na webu ZŠ Lerchova ulice .

Líbí se Vám článek?
VICHR Jaroslav, 2.9.2018